Seleccionar página

La temporada de l’escola de Tenis del TuróMar comença al setembre i des de la direcció ja estem preparant tot perquè res surti malament.
Sí, l’escola de Tenis, com la resta del club, també canvia i ho fa per millorar.

El director, Carlos Rodríguez, ha preparat un projecte engrescador per grans i petits. Pensat per totes les edats i nivells. Classes d’iniciació, perfeccionament i preparació per competició.

Per conèixer els entrenadors i les instal·lacions els dies 2, 4, 6 de setembre per al matí de 10 a 12 i els dies 3 i 5 de 17 a 19 tindrà lloc la jornada de portes obertes on es faran proves de nivell i classes.

Us convidem a gaudir d’un dia de Tenis rodejats d’un espai increïble com és el Club!

Si ja ens coneixes, si ja ho tens clar, si no pots esperar per aprendre, reserva ara la teva plaça.

14 + 12 =

Al setembre comença una nova temporada de l’Escola de Pàdel del TuróMar.

L’Àlex Santos, director de l’Escola, ha dissenyat un projecte molt il·lusionador on jugadors de totes les edats i nivells aprendran i es divertiran. Classes d’iniciació, perfeccionament i preparació per competició.

Per conèixer els entrenadors i les instal·lacions els dies 2, 4, 6 de setembre per al matí de 10 a 12 i els dies 3 i 5 de 17 a 19 tindrà lloc la jornada de portes obertes on es faran proves de nivell i classes.

Vine a gaudir d’un dia de Pàdel en un marc incomparable com és el nostre Club!

Si ja ens coneixes, si ja ho tens clar, si no pots esperar per aprendre, reserva ara la teva plaça.

1 + 15 =